Öğretim Elemanı İlanları

Öğretim Elemanı İlanları Kategorimizde Üniversitelerin Zaman Zaman Farklı İsimlerle (Öğretim Elemanı İlanları, Öğretim Görevlisi İlanları, Araştırma Görevlisi İlanları) Yayınladığı İlanlara Yeniden Eskiye Doğru Kolayca Ulaşabilirsiniz.

Bu ilanları her gece sabaha karşı, resmi gazete yayınladığı anda düzgünce sitemize ekliyoruz. Böylelikle sitemizde Öğretim Elemanı İlanları ve Öğretim Üyesi İlanları anında karşınıza çıkıyor.

Üstelik sitemizde Lisans mezuniyetine göre öğretim elemanı ilanları sistemiyle aradığınız bölümü filtreleyebilirsiniz.

Ayrıca e-bülten sistemimize abone olmayı unutmayın. Böylelikle her sabah saat 9 da Akademik İlanlar ve Akademik Haberler gelen kutunuzda olacak. E-Bülten ile site site dolaşarak ilan veya gelişmeleri aramak zorunda kalmazsınız. Zamanınızın önemli olduğunu biliyoruz ve sizin için en iyisini yapıyoruz.

Hepsi Akademik ekibi olarak akademisyen adaylarını ve akademisyenleri ilgilendiren çeşitli bilgiler veriyoruz. Ayrıca bilgilerle birlikte akademisyen ve akademisyen adaylarını ilgilendiren ilanları da yayınlıyoruz..

Ayrıca Akademi Camiasının En güncel Gelişmelerini Doğru Kaynaklardan Edinerek Sizlere Sunuyoruz. Bu gelişmeler genelde Milli Eğitim BakanlığıYüksek Öğretim KuruluÖlçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi ile çeşitli haber ajanslarına dayandırılıyor.

Hepsi Akademik ile Akademik Kadro İlanları Size Bir Tık Kadar Yakın.

Paylaşacağımız haberlerin ve ilanların şimdiden yararınıza olması dileklerimizle…

Hepsi Akademik Hakkında

Bir kaç arkadaşın girişimi olarak ortaya çıkan Hepsi Akademik 2019 yılında kuruldu. Akademik camiayla ilgili internet ortamındaki bilgi kirliliğine ve karmaşasına tepki olarak doğdu.

Amacı, her gün yayınlanan güncel gelişmeleri ve ilanları camia ile ilgilenenlere hızlı ve sade şekilde ulaştırmaktır.

3 yıldır faaliyetlerini sürdüren Hepsi Akademik sizlerin ilgilisi ile büyümeye devam etmekte. Bu da bize doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.

Unutmayın yayınmış olan akademik kadro ilanlarına başvuru süresi 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı İlanları Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğine göre ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 15 gündür.

Başa dön tuşu