Akademik HaberlerGenel

Hepsi Akademik Bundle’da!

Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen Akademik Haber Platformu Hepsi Akademik, Artık Bundle Uygulaması Üzerinden de Sizlere Ulaşıyor.

Hepsi Akademik Olarak yayıncıları arasında bulunduğumuz Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de!

Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir haber uygulaması. Hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları ve sektörel haberler gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor. Ayrıca uygulama günlük hava durumunu, döviz ve altın fiyatları ile günün en önemli gelişmelerini günün özeti formatında tüm kullanıcılarına her gün bildirim olarak iletiyor.

Tamamen Türk bir geliştirici ekibin elinden çıkan Bundle, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Şık tasarımıyla öne çıkan ve kullanıcı skoru da 5 üzerinden 4.6 yıldız olan Bundle, daha önce de Play Store tarafından “En İyi Haber Uygulaması” seçildi ve App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.

Bizi sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra “Hepsi Akademik”  şeklinde aratarak takip listenize eklemeyi unutmayın!

Bundle’ı buradan indirin: http://bndl.tw/app

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu