Akademik İlanlarÖğretim Üyesi İlanları

İstinye Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı-Güncellendi

İstinye Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde boş bulunan kadrolarına 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır.

Doçent adayların;

a. Birer adet ve çıktı olacak şekilde hazırlamaları gereken; Başvuru dilekçesini, YÖK Formatlı özgeçmişlerini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Doçentlik Belgesi (Doçent adaylar için), Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi fotokopileri ile birlikte Nüfus Cüzdanı Önyüzü Fotokopisi varsa yabancı dil başarı belgesi ile Çalışma/Emeklilik Belgesini içeren başvuru dosyalarına,

b. Ayrıca özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 5 (beş) adet CD/USB’yi,

c. istinye Üniversitesi Web Sitesinde bulunan (https://www.istinye.edu.tr/tr/kvkk) aşağıdaki metinlerin doldurulmuş ve imzalanmış hali.

a) KVK Mevzuat Uyarınca Akademik Personel Adayı Aydınlatma Metni,

b) KVK Mevzuat Uyarınca Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metni ekleyerek Rektörlük Yazı işleri Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.

ilk Başvuru Tarihi : 21.01.2022

Son Başvuru Tarihi: 04.02.2022

ADRES: istinye Üniversitesi Topkapı Kampüsü Yazı işleri Müdürlüğü, Maltepe Mah., Edirne Çırpıcı Yolu, No: 9 Zeytinburnu, İstanbul, 34010

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu